Darmowa dostawa od 250 zł

Pytania? 881 424 124

14 dni na zwrot

 
Rodzimi producenci porcelany z pasją
Rodzimi producenci porcelany z pasją

Rodzimi producenci porcelany z pasją

Rodzimy producenci porcelany to główni i w zasadzie jedyni dostarczyciele znakomitych produktów do sklepu urodastolu.pl. Dlaczego zdecydowaliśmy się akurat na taki wybór? Nie chodzi nam wyłącznie o wspieranie polskiego rynku – choć to również ma dla nas znaczenie – ale o wysoką jakość porcelany, której nie są w stanie przebić oferty zagranicznych dystrybutorów. Jednak to nie wszystko. Istotne są również wartości, jakie przyświecają takim polskim markom jak Chodzież czy Ćmielów, czyli tradycja i nowoczesność, klasyka i funkcjonalność, rodzina i pięknie nakryty stół. Na czym więc polega ich sukces?

Chciałoby się powiedzieć, że na historii, to znaczy na zdobywanym przez wieki doświadczeniu. To prawda. Rodzimi producenci porcelany tworzą swoje produkty z pokolenia na pokolenie. To ich rodzinne, pokoleniowe historie powodują, że porcelana, którą proponujemy w naszym sklepie, jest szczególna. Chodzież swoimi początkami sięga połowy XIX wieku, do produkcji naczyń fajansowych. Ćmielów ma za sobą podobnie długie doświadczenie – całkiem niedawno świętowała 225 lat tradycji ręcznego dekorowania polskiej porcelany. I to właśnie powoduje, że polscy producenci porcelany wciąż utrzymują zaufanie Polaków, które nie przemija.

Niezależnie od trendów, pokoleń, kulturowych czy społecznych przemian gwarantowali oni zrozumienie ludzkich potrzeba oraz postaw. Robią to nadal, projektując ręcznie i pięknie zdobione zastawy stołowe na prezent ślubny, kubki do herbaty, talerze deserowe, filiżanki do kawy zdobiące polskie stoły. Tak naprawdę to właśnie ponadczasowość tych kolekcji decyduje o ich niesłabnącym powodzeniu. Ale też umiejętność wpisania się w każdą okoliczność. Wciąż przecież, pomimo upływu lat, pomimo zmiany obyczajów, kawa, herbata czy posiłek w gronie rodziny, przyjaciół to dla każdego z nas szczególny moment.Docenia się je tym bardziej, kiedy ma się poczucie obcowania z prawdziwym porcelanowym kunsztem oraz rzemiosłem. W współczesnym świecie masowych produkcji coraz trudniej o przedmioty, które posiadają wartość. Przechodzimy wobec nich obojętnie, jak obojętnie wobec nas zostały stworzone. Ich miarą stają się nietrwałość, banalność, bylejakość oraz szybkie zużycie. A tylko porcelana tworzona z pasją ma szansę przetrwać.

Najczęściej kupowane

Jeśli masz pytania...

Dbamy o to, by produkty były najwyższej jakości i dobrane z wielką starannością. Jeśli wahasz się czy produkt będzie odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się ze mną, abym mogła Ci pomóc dokonać wyboru.

Produkt dnia
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl