Darmowa dostawa od 250 zł  

Masz problem - zadzwoń  881424124 

30 dni na zwrot

Bajkowy świat na talerzu, czyli porcelana dla dzieci komplet – nasze propozycje

Bajkowy świat na talerzu, czyli porcelana dla dzieci komplet – nasze propozycje

Porcelana dla dzieci komplet może brzmieć lekko nieprawdopodobnie. Zwłaszcza, kiedy rodzice mają obawę, że ich pociechy mogą ją tylko stłuc. Oczywiście, trudno zaprzeczyć temu, że porcelana nie jest trwałym surowcem. Mimo to, taki zakup może nam pomóc, zwłaszcza kiedy uczymy dziecko, że picie i jedzenie jest smaczne oraz przyjemne. Co zatem świat porcelany ma do zaoferowania dzieciom?

Porcelana dla dzieci komplet, żeby niejadek polubił jedzenie

Oczywiście, porcelana dla dzieci komplet nie rozwiąże problemu braku apetytu u najmłodszych, ale zdecydowanie może umilić im sam moment posiłku. Zwłaszcza za pomocą bajkowych, kreskówkowych motywów. I tak na przykład porcelana dla dzieci komplet 3 sztuki z rysunkiem pieska może spowodować, że dziecko bardziej zainteresuje się tym, co ma na talerzu. A oprócz wspomnianego talerzyka w psie łapki otrzymujemy także miseczkę i kubeczek z pieskiem. Jednak nie tylko kolorowe obrazki mają tutaj znaczenie. Porcelana dla dzieci komplet powinna być brana pod uwagę także ze względu na fakt, że nie zagraża życiu najmłodszych. Nie zagraża pod warunkiem, że jest ona wysokiej jakości. To znaczy wtedy, gdy porcelana nie wchodzi w reakcję z kwasami i zasadami obecnymi w dziecięcych obiadkach. Sprawdzeni producenci wyrobów porcelanowych informują o tym w opisie produktu, który sprzedają. Inaczej sprawa wygląda w przypadku plastikowych naczyń, które łatwo i szybko się rysują, co utrudnia ich dokładne wyczyszczenie. Tymczasem porcelanowy komplet umożliwia higieniczne oraz proste utrzymanie naczyń w czystości. Zwłaszcza, jeśli mamy możliwość umycia ich w zmywarce. To ważne także w przypadku napojów, takich jak soki czy herbatki, które często zostawiają swój osad. Tymczasem porcelana uniemożliwia jego wchłanianie. Dobrym rozwiązaniem jest więc kubek porcelanowy dla dzieci z przykrywką i ciekawą, kolorową grafiką. Dzięki niemu herbatka naszego malucha dłużej pozostanie ciepła. Jeśli jednak mamy obawy, że porcelanowa przykrywka to będzie zbyt wiele do upilnowania dla naszego dziecka, możemy wybrać kubek porcelanowy dla dzieci z gumową ochroną.

Najczęściej kupowane
Talerz deserowy kwadratowy
Talerz deserowy kwadratowy

17,68 zł

szt.

Jeśli masz pytania...

Dbamy o to, by produkty były najwyższej jakości i dobrane z wielką starannością. Jeśli wahasz się czy produkt będzie odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się ze mną, abym mogła Ci pomóc dokonać wyboru.

Produkt dnia
Duży kubek kwadratowy
Duży kubek kwadratowy
11,61 zł

Udzielamy zniżek na kartę Dużej Rodziny

Rodzaj zniżki:

  • 5 % rabatu przy zamówieniu powyżej 200 zł ( rabat nie łączy się z innymi promocjami)
  • 2,5% rabatu przy zamówieniu do 200 zł ( rabat nie łączy się z innymi promocjami)

Aby uzyskać zniżkę należy przed zakupem przesłać nr karty na adres e-mail sklep@urodastolu.pl.

Po weryfikacji numeru karty, odeślemy kupon rabatowy uprawniający do uzyskania zniżki.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl